על ביה"ס

 

 

BUDO ART: בית ספר לאומנויות לחימה מסורתיות ומודרניות, פועל משנת 1992, חלק מארגון הקארטה הבינלאומי I.K.A מארגון הקפא''פ ,נוסד ע''י אופיר אילן חגורה שחורה דאן- 6 .

בבית הספר קבוצות לכל הגילאים ולכל הרמות.

 

בית הספר מאמין שהאימון באומנויות לחימה הוא מסע אישי של המתאמן לתוך נפשו ומהותו הפנימית.

באמצעות האימון הגופני המפרך וההדרכה המקצועית מגיע המתאמן אל "הקצה" שם הוא פוגש את האני האמיתי שלו במלוא הדרו.

 

לכל אדם יש שביל אישי במסלול חייו בו הוא צועד,תפקיד המורה להאיר את השביל במסעו של הלוחם לתוך מהותו שלו , תוך הקפדה יתרה על הדרכה מקצועית רגישות אנושית ומחויבות להביא את המתאמן למיצוי הפוטנציאל המצוי בו.

כל זאת באמונה כי כל מתאמן שונה ומיוחד מאחר בהתאם לתכונותיו ויכולותיו הגופניות והמנטאליות.

משום כך בבודו ארט ההדרכה והלימוד נעשיים במקצועיות וברגישות תוך התאמת תוכנית

אימונים הדרגתית בהתאם לשלב בו נמצא המתאמן.

כך תוכנית יחודיית לילדים , נוער ומבוגרים.

 

בית הספר שם דגש רב על הקניית ביטחון  עצמי ודימוי עצמי למתאמניו יחד עם פיתוח מיומנויות גופניות מגוונות וזאת כדי לאפשר למתאמן לעמוד באתגרים השונים הניצבים בפניו בחיי היום יום, תוך שאיפה למצוינות, חינוך לכבוד הדדי ונטילת אחריות ועלכן חרטנו על דגלנו את משפט הבודו ארט.

" כבד את עצמך, כבד את האחר, והיה אחראי למעשיך ".

 

 החגורות השחורות שלנו

 

 מדריכי הבודו ארט

אופיר אילן  |  מנהל ביה"ס בודו ארט
חגורה שחורה דאן 6 מארגון ה- I.K.A נשיא ומייסד הבודו ארט ,מתאמן בקארטה משנת 1979 ומדריך משנת 1992. עם נסיון של שנים בשיטת קאנקידו בהדרכתו של מתי קורוניו ז''ל ובהסמכה לחגורה שחורה דאן-1 עוד בשנת 1985 מארגון ה-J.K.A . מאוחר יותר, לאחר תקופת אימונים אצל איתן בודוגוב בסגנון קארטה חופשי מגע מלא, הוסמך לחגורה שחורה מארגון הבודוקאן. אופיר המשיך לבסס ולהרחיב את הידע שלו לאורך השנים והוסמך לחגורה שחורה דאן 1 ועד דאן 6 עי ארגון הI.K.A בראשותו של קאנשו טאקאמאסה אוקימה ומשה גליסקו, נציג ארגון ה I.K.A בישראל. המרשים אצל אופיר הוא הידע הרב תחומי אותו רכש והעביר לאורך השנים למתאמניו. מעבר לעולם אומנויות הלחימה אופיר הוא בוגר הפקולטה לחקלאות ומחזיק בתעודת הוראה, אשר משמשת אותו כמורה לביולוגיה בתיכון ורכז מגמת אומנויות לחימה בבית ספר גינסבורג האורן. בנוסף אופיר הוא גם מורה לאנטומיה ופיסיולוגיה. דרוש מאמן עם מסירות ואהבה רבה כדי ליצור קהל מתאמנים קבוע שנבנה ומתבגר בזרועות כמו אלה של אופיר. מתאמנים שהחלו כילדים צעירים וכיום הם בוגרי צבא יעידו על התמורות שחלו בחייהם בזכות הלמידה והחוויה שנקראת "בודו ארט". אין ספק שבאמצעות הקראטה אופיר נגע ושיפר דור מתאמנים ומאמנים שעוצבו להיות אנשים טובים יותר בעלי ערכי מוסר גבוהים וכבוד לזולת.
סמיון גולצמן  |  מדריך בודו ארט
חגורה שחורה דאן 3 , מדריך ראשי בבית ספר בודו ארט, מטפל ותיק ברפואה סינית..לסמיון יכולת יוצאת דופן לעבודה עם ילדים, שימוש בדמיון ויצירתיות רבה הופכים אצלו את האימונים למפתיעים תמיד - האימונים עשירים בתרגילים מיוחדים שמרחיבים את אופקיהם של המתאמנים. מול המתאמנים הבוגרים, סמיון מפגין שליטה רבה במגוון של אומנויות לחימה ותחומים רוחניים ונותן ערך מוסף שמשאיר אצלם חותם עמוק.
דוד דאוד  |  מדריך בודו ארט
חגורה שחורה דאן 3, תואר ראשון בפסיכולוגיה, מורה בבית ספר גינסבורג האורן ביבנה,מדריך בבודו ארט יבנה , מדריך בקאנטרי ספורט+ בחולון, מלמד ילדים נוער ומבוגרים. באמצעות כלים שרכש לעצמו בלימודי הפסיכולוגיה מלמד דוד את הילדים קראטה דרך משחק ושומר על רמת פעילות גבוהה לאורך האימון. אצל דוד לומדים המתאמנים בראש ובראשונה על כבוד הדדי ועבודה משותפת כמנוף להתקדמות.
איתיאל שרעבי  |  מדריך בודו ארט
ירון לוין  |  מדריך בודו ארט
חגורה שחורה דאן 2 לומד ומלמד בארה''ב. כישוריו הרבים של ירון והנסיון שצבר מזה כמה שנים עם מתאמנים מתרבויות אחרות מתבטאים ללא ספק באימונים שהוא מעביר.ניכרת באימוניו הקפדה על דקויות ומשמעת אשר מאירה את עיני המתאמנים ומעודדת אותם לחתור למצויינות אישית.
אורי פוגל  |  מדריך בודו ארט
בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, מפגין יכולת הדרכה גבוהה ומערב תכנים לא שגרתיים באימונים. אורי מוצא חיבור בין עולם העסקים ועולם אומנויות הלחימה ושם דגש על התקדמות בהתאמה אישית אצל כל מתאמן. המתאמנים לומדים להשתמש ביתרונות האישיים שלהם מול היריב ולבנות במקביל הגנה טקטית סביב נקודות החולשה.
ענת טל (להב)  |  מדריכת בודו ארט
נטורופתית, מדריכת אירובי וגמישות, מדריכת יציבה, מייסדת ומנהלת את אתרי האינטרנט "סטודיו 123" ו"האתר הישראלי לקנדידה". ענת מגישה למתאמנים חיבור בין הצד הרוחני ולבין הגופני. עם ידע נרחב אותו מעבירה גם בהרצאות בתחומי הפעילות הגופנית, ותזונה טבעית אצל ילדים, נוער ומבוגרים - עוברים המתאמנים חוויה מלאת עוצמה. ענת מקפידה על עידוד שיתוף פעולה בין המתאמנים החלשים למובילים ויוצרת הרמוניה שמניעה את האימון ומעוררת את המשתתפים.

לקבלת מאמרים, עדכונים, שינויים ואירועים בביה"ס הבודו ארט הרשמו!

שם אימייל